Adwentowe czuwania modlitewne przed Jezusem Eucharystycznym

Od początku Adwentu podjęliśmy inicjatywę modlitwy w naszym Kościele Ormian-Katolików, takiej trochę innej. W każdą sobotę, od godz. 20.00 do godz. 24.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, i w milczeniu można zatrzymać sie na modlitwie. Niestety ze względu na bezpieczeństwo nie zostawiamy otwartego Kościoła na cały ten czas. Czyli jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej modlitwy później niż o 20.00 ma jedynie możliwość wcześniejszego powiadomienia nas o tym, lub skontaktowania sie z nami przez telefon...no bardziej ze mną, chyba, że zna jęz. włoski, to można też z s. Cecylią.
Podaję mój nr telefonu dla ewentualnych chętnych z okolic (niestety!!!) Jerozolimy: 0543430436.

Ciekawe, bo przychodzą osoby...i mamy nadzieję, że może w ten sposób da się początek prawdziwej Adoracji Nocnej. Czy tak ma być? Czas pokaże.

Tak w ogóle to Kościół jest otwarty przez cały dzień, od 7.00 do 18.00, i dostępny dla wszystkich, do zwiedzania, modlitwy...i jeśli jakaś grupa pielgrzymkowa nie miałaby gdzie celebrować Eucharystii - zapraszamy do nas. Do skontaktowania się z nami zawsze można posłużyć się tym wyżej podanym numerem telefonu, lub adres mailowy, czy mój, czy ten: 4th.viadolorosa@gmail.comHm...chyba już dawno nie pisałam nic o naszym życiu codziennym...ale to może kiedyś.

Komentarze