WIADOMOŚĆ

Dla tych wszystkich, którzy znają historię  pojawienia się naszej wspólnoty w Jerozolimie.
Od dzisiejszego dnia, o. Kazimierz Frankiewicz z grupą wolontariuszek, rozpoczął Adorację Najśw. Sakramentu w Kościele Melchickim w Jerozolimie ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Kościół_melchicki ). Jakiś czas temu rozpoczęli tam Adorację w nocy, natomiast od dziś także dzienną. Tym samym nie biorą już aktywnego udziału w Adoracji, którą rozpoczęli kilka lat temu w naszym Kościele Ormian Katolików.
Przy objęciu turnusów Adoracji w naszym Kościele, tylko w ciągu dnia, bowiem nie ma możliwości Adoracji nocnej, pozostałyśmy jedynie my, siostry. Do tego, 2 stycznia, wraca do Indii s. Nirmala, zostajemy więc z s. M. Cecylią same około miesiąca. W lutym ma przyjechać do nas siostra, która będzie kontynuowała studia na Studium Biblicum Franciscanum. W styczniu mają przyjechać do nas siostry radne aby przeprowadzić weryfikację naszej obecności w Jerozolimie.
Stąd bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszej wspólnoty i kontynuacji dzieła Adoracji w intencji pokoju w Ziemi Świętej, aby znalazły się osoby, które nas wspomogą zobowiązując się do objęcia konkretnych turnusów adoracyjnych. Bo osób przychodzących na modlitwę jest wiele, ale potrzeba aby była zapewniona obecność stała przed Najśw. Sakramentem.

DZIĘKUJĘ CAŁYM SERCEM TYM, KTÓRZY JUŻ NAM POMAGAJĄ!!!

Komentarze

  1. Miriam, ja pamiętam codziennie! Pan się zatroszczy, bo po co by nas tam posyłał? A u nas we wspólnocie coraz więcej osób przychodzi na adorację, myślę też o ustaleniu godziny adoracji wspólnej raz w tygodniu. Wierzę i modlę się za Was.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz