KONKURS ! - rozwiązany ;)

Jedna osoba zrobiła bardzo fajne zdjęcie i kiedy je zobaczyłam to stwierdziłam, że nadaje się na kolejny konkurs:
co jest na tym zdjęciu i gdzie to zdjęcie zostało zrobione?
( nie uznaje odpowiedzi, że w Jerozolimie, bo to chyba oczywiste ;), no i oczywiście autor(ka) jest proszona o dyskrecję i nie branie udziału w konkursie)

A trudniejsze pytanie i na wyobraźnię: dlaczego zostało zrobione to zdjęcie?
Jak ktoś na to wpadnie to chyba normalnie  postaram sie o jakąś nagrodę...
Czas konkursu nieograniczony, a rozwiązanie, jeśli nie wyjdzie w konkursie, to dokładnie za rok ;)

Komentarze

  1. No co słabo?? Bo jak my mamy się domyśleć, "dlaczego" zostało zrobione to zdjęcie??!! Chyba tylko Miriam i autor(-ka) mogą to wiedzieć.. Ja w każdym razie nie jestem w stanie odgadnąć motywacji zrobienia tej fotki i tkwiącej w niej jakiejś głębszej treści.. A przedstawia ona: "DZIEDZINIEC" ZNAJDUJĄCY SIĘ "W" BIBLIOTECE W SAN. SALVATORE. Pozdrawiam serdecznie! ZIBI:)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to ja dodam do tego wyjaśnienie zdjęcia, że faktycznie jest to widok z dołu na niebo nad naszym bibliotecznym podwórkiem. A przyczyną tego zdjęcia było moje przekonanie, że pada deszcz, bo słyszałam charakterystyczny chlupot wody. No więc Weronika zrobiła zdjęcie, żeby pokazać mi, że deszcz nie pada. Pomysł spodobał mi się, a zdjęcie jeszcze bardziej!

    OdpowiedzUsuń
  3. To teraz już WSZYSCY wiemy WSZYSTKO! Ciekawe są okoliczności powstania tego zdjęcia:) Oryginalny jest tez (Weroniko!) sposób sprawdzania czy pada deszcz;) * Miriam, chyba przyznasz, ze nie łatwo byłoby komukolwiek domyśleć się, w jakiej sytuacji wykonano te fotkę! Pozdrawiam wszystkich!! ZIBI:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz