Kolejne miejsce Adoracji Najśw.Sakramentu w int. pokoju

Tak, tak...brak słów. Można by myśleć, że nasz Tryptyk Jerozolimski to wielkie dzieło. Jasne, że wielkie, choć i tak większym jest ta modlitwa, która trwa i się rozwija!!!
Kochani, zgłaszają się wolontariusze!!!Z Francji, z Polski (oczywiście) a ostatnio ze Stanów!
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy szukać kolejnego mieszkania dla wolontariuszy, i chyba naprawdę w końcu zrealizuje się marzenie o Adoracji nocnej, czyli 24 godziny!!! Pan Bóg błogosławi, w trudach, ale błogosławi.
Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które nagłaśniają sprawę wolontariatu. Naprawdę są owoce i dzięki wam za to!

A teraz napiszę o czymś o czym nie lubię pisać, ale tym razem i może jeszcze kilka razy napiszę. Bo nie dla mnie to robię. Otóż, mieszkanie dla wolontariuszy jest finansowane  z dobroci ludzi. Ta dobroć jest czymś niesamowitym, bo najczęściej jest wsparta głęboką wiarą w to dzieło adoracji. Ale to nie wystarcza. Tu taki APEL, czy zachęta do tych osób, którym nie jest dane przyjechać na wolontariat ( z bardzo różnych powodów: choroba, wiek, rodzina, dzieci, praca), a chciałyby się w tę modlitwę włączyć wsparciem nas i ofiarą pieniężną. Ona właśnie zostałaby przekazana na opłatę za mieszkanie, a wolontariusze włączyliby ofiarodawców i ich intencje w modlitwę w krypcie IV stacji Via Dolorosa.
oto konto na które można wpłacać pieniądze: 
Stowarzyszenie Communita Regina della Pace - Radom
BSR w Radomiu
80 9115 0002 0010 0006 4060 0001


Natomiast, gdyby ktoś nie wiedział, Adoracja w Jerozolimie to nie koniec. Wspólnota Królowej Pokoju przygotowuje następne miejsce modlitwy Eucharystycznej, a mianowicie Oziornoje w Kazachstanie. Tak się składa, że nasza obecność, naszego zgromadzenia, jest już i tam za sprawa współpracy s.Maristelli, architekt.
Pan jest naprawdę niesamowity.
A poniżej artykuł ks. Lucjana Pocałunia, który ukazał się w ostatnim wydaniu tygodnika Niedziela.
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.1&thid=12be2fbc03f76963&mt=application/pdf&url=https://mail.google.com/mail/u/0/?ui%3D2%26ik%3Dbf9b3082e8%26view%3Datt%26th%3D12be2fbc03f76963%26attid%3D0.1%26disp%3Dattd%26zw&sig=AHIEtbRuEM6ddrJAJQJhNmX62hpi5GaGjA&pli=1

Komentarze