Przyjacielska współpraca...zapraszamy do włączenia się!


Tu kliknąć dla powiększenia!

Obok umieszczam małe ogłoszenie, skierowane do wszystkich, którzy chcieliby coś "mieć" w Jerozolimie...nawet coś małego, ale bardzo ważnego.

Otóż Parafia św. Symeona i Anny, parafia  w Jerozolimie, która gromadzi osoby hebrajsko-języczne, znajduje się w potrzebie odnowienia szat liturgicznych. Ponieważ rozwija się, i czasem jest kilku kapłanów do koncelebry, potrzebują także więcej parametrów liturgicznych. W tym przypadku chodzi o alby i stuły.
Nasze siostry (Uczennice Boskiego Mistrza) w Częstochowie przygotowują te szaty. Jeśli ktoś z "ludzi dobrej woli" chciałby wspomóc tę inicjatywę i złożyć jakiś dar w postaci oczywiście pomocy finansowej na zrealizowanie tej potrzeby, prosimy o kontakt z ks. Piotrem Żelazko do którego adres mailowy znajdziecie na ogłoszeniu, lub ze mną: shalom.miriam.pd@gmail.com
W ten sposób można "mieć" swój mały wkład w budowanie Kościoła w Jerozolimie.
Koszty podane są na ogłoszeniu. Pomimo jęz. angielskiego, myślę, że każdy znajdzie odpowiednie informacje. W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać!
Bóg zapłać!

Komentarze

 1. Miriam, ogłoszenie umieszczone w ten sposób (jako obrazek, a nie tekst) jest mało czytelne, przynajmniej u mnie, jest niemożliwe odczytać co jest napisane, a tym samym również nie można skopiować ani zobaczyć adresu księdza, o którym piszesz... :)
  W każdym razie podziwiam Twoją twórczość. Trzymaj się ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekalam na tak komentarz!!Skopiuj sobie i powieksz...;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaka Ty masz dziwna godzine?Jestes w USA?

  OdpowiedzUsuń
 4. to chyba jednak coś jest nie tak z Twoim blogiem... bo na moim kompie wyświetla mi właściwą godzinę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Iwo, pod zdjeciem wstawilam klikniecie do dok.;)Mam nadzieje,ze zaskutkuje!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki wielkie! Teraz to i owszem, że widać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz